W tym roku odbył się 32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a nad bezpieczeństwem uczestników jak co roku czuwali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.
W niedzielę funkcjonariusze służb prewencyjnych, kryminalnych oraz drogówki dbali o bezpieczeństwo wszystkich uczestników imprezy oraz wolontariuszy.
Podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można było spotkać się z mundurowymi na stoiskach promocyjnych. Policjanci nie tylko rozmawiali o bezpieczeństwie, ale także zaprezentowali sprzęt służbowy, który wykorzystują na co dzień w służbie. Finał wydarzenia przebiegł spokojnie.
nadkom. Agnieszka Wójcik
KPP Grójec













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
8 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
21 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia